Aktualności

W związku z dynamiczną sytuacją związaną z epidemią COVID-19 w Polsce kursy MIP Pharma dla lekarzy dentystów planowane
w kwietniu, w maju i w czerwcu 2020 r. są odwołane.
Równocześnie pragniemy poinformować, że dołożymy starań, aby kursy zostały zrealizowane w terminach późniejszych, o czym Państwa poinformujemy pocztą elektroniczną.

Uprzejmie informujemy, że w związku z licznymi perturbacjami i problemami Poczty Polskiej związanymi z przesyłaniem testów PET bezpośrednio do laboratorium w Niemczech od początku bieżącego roku istnieje nowa forma przesyłania pobranych próbek testów PET - testy docierają do biura w Gdańsku, skąd przesyłane są przesyłką rejestrowaną do Niemiec.

 

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 21, 22 lutego 2019 r. zaplanowaliśmy realizację cyklu kursów w Kaliszu, Poznaniu i Gorzowie Wielkopolskim.
Wykładowcą będzie Pani dr n. med. Marta Maciak (Alfa-Dental Centrum Stomatologii Estetycznej w Krakowie), temat wykładu: "Zespół endo-perio. Etiologia, diagnostyka, leczenie”.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj:
Nowe Skalmierzyce koło KaliszaPoznańGorzów Wielkopolski.

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 7, 8, 9 lutego 2019 r. zaplanowaliśmy realizację cyklu kursów w województwach łódzkim, lubelskim i mazowieckim.
Wykładowcą będzie Pani dr Anna Dojs (Klinident Prywatny Gabinet Stomatologiczno-Periodontologiczny w Gorzowie Wielkopolskim), temat: "Zastosowanie metody autoflorescencyjnej, kontrastowej oraz metody fotodynamicznej w diagnostyce oraz leczeniu chorób jamy ustnej".
Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj:

Pabianice Radom ; Lublin ; Zamość ; Warszawa

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 8 grudnia 2018 r. organizujemy we współpracy z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym o. w Gdańsku Stomatologiczną Konferencję Naukową pt. „Zespół endo-perio, regeneracja wyrostka zębodołowego – postępowanie” , podczas której wykłady wygłoszą Pani prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak (Prezydent PTS, Kierownik Kliniki Chirurgii Stomatologicznej UM we Wrocławiu) i Pani dr n. med. Marta Maciak (Alfa-Dental Centrum Stomatologii Estetycznej w Krakowie). Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: Gdańsk

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 22,23,24 listopada 2018 r. zaplanowaliśmy realizację cyklu kursów w województwach łódzkim, lubelskim i mazowieckim.
Wykładowcą będzie Pani dr n. med. Marta Maciak (Alfa Dental Centrum Stomatologii w Krakowie), która wygłosi wykład pt. „Zespół endo-perio. Etiologia, diagnostyka, leczenie”.
Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj:
PABIANICE
RADOM
LUBLIN
ZAMOŚĆ
WARSZAWA

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 25,26,27 października 2018 r. zaplanowaliśmy realizację cyklu kursów w województwach łódzkim, lubelskim i mazowieckim.
UWAGA! Nastąpiła zmiana wykładowcy i tematu.
Wykładowcą będzie Pani dr Elżbieta Krężlik (Klinika ARTDENTIS Tomaszów Mazowiecki), która wygłosi wykład pt. „Opieka pozabiegowa nad pacjentem implantoprotetycznym. Rola wizyt kontrolnych”.
Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj:

Pabianice'RadomLublinZamośćWarszawa

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 15 grudnia organizujemy we współpracy z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym o. w Krakowie Stomatologiczną Konferencję Naukową, podczas której wykłady wygłoszą Pani prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak (Prezydent PTS, Kierownik Kliniki Chirurgii Stomatologicznej UM we Wrocławiu) i Pan dr hab. n. med. Mariusz Szuta (Konsultant Krajowy w dziedzinie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Katedra i Klinika Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej UJ CM w Krakowie). Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: Kraków

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 13-15 grudnia 2018 r. zaplanowaliśmy realizację cyklu kursów w województwie świętokrzyskim i małopolskim. Wykładowcą będzie dr hab. n. med. Mariusz Szuta (Konsultant Krajowy w dziedzinie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Katedra i Klinika Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie) który wygłosi wykład pt. "Miejscowe stany nagłe w stomatologii". Kurs w Krakowie będzie realizowany we współpracy z PTS i będzie miał charakter konferencji, podczas której dodatkowo swój wykład pt. „Chirurgia regeneracyjna wyrostka zębodołowego” wygłosi prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak (Prezydent PTS, Kierownik Kliniki Chirurgii Stomatologicznej UM we Wrocławiu). Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: Kielce, Tarnów, Nowy Sącz, Kraków.

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 6-8 grudnia 2018 r. zaplanowaliśmy realizację cyklu kursów w województwie opolskim i dolnośląskim. Wykładowcą będzie dr n. med. Mariusz Bochniak (specjalista periodontolog, Katedra i Zakład Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej, Gdański Uniwersytet Medyczny), który wygłosi wykład pt. "Algorytmy i protokoły postępowania w diagnostyce i leczeniu stomatologicznym". Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: Opole, Wałbrzych, Legnica, Wrocław.